IMMB - Immortal bunnies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IMMB - Immortal bunnies

Naše Aliance hra server 7.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 co by pomohlo nasi ali

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
zuzka1996




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 02. 11. 08

co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySat Nov 08, 2008 6:28 pm

ahoj ja si myslim ze by jsme mely vyhodit lidi ktery sou farmy nebo maj 350 a min pop. co vy na to? Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySun Nov 09, 2008 4:00 pm

no tak to prrrr-já mín jak 350 popky a navíc by se vihodilo hodně lidí je to zbytečný nejdřív by se mělo začít od těch neaktivních a já jsem náhodou hodně aktivní bounce
nebo by se měli určitým hráču dát ultimáta a ty pak máknou v popce XD-ale popka taky není hlavní věc njelpeší je amra což jáá moc dobře vím
Návrat nahoru Goto down
zuzka1996




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 02. 11. 08

co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySun Nov 09, 2008 6:14 pm

jj ja vim ale nemyslim hned jen as pozdejs as budem mit plnou ali pak budem davat maly za vetci popky a tak takhle jsme se domluvyly z trevorem Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySun Nov 09, 2008 6:58 pm

noooo tooo jjeee HNUS copak sme jen popkaři!!a ty si myslíš že vůbec někdy budeme mít plno?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySun Nov 09, 2008 8:48 pm

zuzka1996 napsal:
jj ja vim ale nemyslim hned jen as pozdejs as budem mit plnou ali pak budem davat maly za vetci popky a tak takhle jsme se domluvyly z trevorem Smile

tak to podle mě není nejštastnější řesení...mozkodlábek má pravdu, mělo by se začít s těma co nejsou aktivní, koukala jsem že tam je pár šedejch punteců, hlavně že máme v popisu ali že za šedivinu se letí... a že má někdo malou popku neznamená že není dobrej hráč...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySun Nov 09, 2008 9:53 pm

souhlas a myslím si že většina hráču s této ali jsou farmy takže tu asi na popce hodně záleží a taková ali je mi na nic
Návrat nahoru Goto down
zuzka1996




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 02. 11. 08

co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySun Nov 09, 2008 11:33 pm

no plno za chvilku myt budem max je 60 ale dobre zatimto nechame byt. ja nechci aby bylo neco spatneho mezi hracu immb takze promin za to. ale mam taky reseni na ty farmy. aby aspon nekdo by poslal aspon nejakou podporu a ja se s temy lidi promluvim takze jestly mate problem pokusim se to vyresit. omlouvam se

p.s. sorry za pravopis je my jenom 11 a sem z canady. sunny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Nov 10, 2008 9:12 am

neva:)))ani já nepíšu nejlíp protože píšu rychle:)) ale dyžtak až budete mít plno tak tedy začněte od těch kdo má šedý a a červený puntíky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Nov 10, 2008 4:16 pm

jj souhlas s mozkodlabkem Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Tomy23




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 04. 11. 08

co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Tomy23   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Nov 10, 2008 4:29 pm

Já navrhuju vyhodit rovnou neaktivní hráče a těm červeným psát napomenutí a když ho budou mít častěji - třeba 3X, tak je taky vykopnout. Podle mě to chce přísnější pravidla. Jo a s vyhazováním podle popky taky nesouhlasím. Spíš bych to udělal podle zvětšení popky za týden. Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Nov 10, 2008 4:46 pm

Tomy23:souhlasím s tebou ale já si myslím že na ten tvůj drujej návrh asi nepřímou ale není špatnej-popka neznamení NIC
Návrat nahoru Goto down
zuzka1996




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 02. 11. 08

co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: ja v podtate souhlasim   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Nov 10, 2008 7:05 pm

neslo mi ani tak o popku ale prave o to ze jsou hraci kteri se nezapojuji ani nerostou a tim padem zrovna prinosem nejsou a pokud je nekdo sedej a pod. tak si myslim ze by proste mel letet cerveny vystraha jak pise tomy i to jsem uz udelal nekolikrat ale nemam moc pocit ze by to prave na neco bylo a to me stve
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Nov 10, 2008 9:50 pm

ä co čekáš??když se někdo neumí ani za registrovat tak ani jen taak nedá popku a i mě to dělá problémy a to tu hraju 3 týdny já bych jim nechala čas-jednoduchy zatím by se vyhodili jen ti kteří mají šedej a červenej puntík a pak by se řešilo ostatní ale zase je pravda že když to někdo neumí tak nwm co v takové dobré ali děláSurprised)
jest-li vtom travianu někdo lítá já ho přiučím XD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyFri Nov 14, 2008 4:11 pm

zuzka:to sem teprvi vyjádřil kté popce ale já si myslím že i farmy by měli tu zůstat hráč Trevor jim zkouší dát šanci
ale ¨jedině by se měli vyhodit když by měli nízkou popku a furt by někdo farmy toho hráče tak to potom j:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyTue Dec 02, 2008 6:39 pm

to si už děláte prdel vyhodtě šedý a červený puntiky!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyWed Dec 03, 2008 7:33 am

Geralt z Rivie. napsal:
to si už děláte prdel vyhodtě šedý a červený puntiky!!!!!!!!!!

taky bych to vyhodila, akorát překážej, když nehrajou, pryč s nima Arrow
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptySun Dec 07, 2008 11:41 pm

lol! lol! lol! lol! lol!


to bylo dobrý všechny vyházet.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Dec 08, 2008 10:01 pm

peta.n88 napsal:
lol! lol! lol! lol! lol!


to bylo dobrý všechny vyházet.

já akorát nechápu proč vyhodil hráče kteří aktivně hráli a pak ještě odešel sám, jako sorry ale když už někoho vyhodím, tak mu udám důvod.
hraju každý den, ale aby mě vyhodil jen tak že klikne a nazdar to je nefér
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyMon Dec 08, 2008 11:40 pm

mkt napsal:
peta.n88 napsal:
lol! lol! lol! lol! lol!


to bylo dobrý všechny vyházet.

já akorát nechápu proč vyhodil hráče kteří aktivně hráli a pak ještě odešel sám, jako sorry ale když už někoho vyhodím, tak mu udám důvod.
hraju každý den, ale aby mě vyhodil jen tak že klikne a nazdar to je nefér

já s tím naprosto souhlasím, mě také vyhodily, každý den hraju, ale potomhle co udělali jsem předal svojí vesnici Shrekovi z ALT-P.

Jinak mě napsali, cituji:

Odesílatel: forest001------------07.12.08
Předmět: proc si mimo ally?-----21:24:07
Text zprávy:

?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali EmptyTue Dec 09, 2008 7:31 am

taky mi psal, jenže se ani nedivím, když zjistil kolik lidí z ničeho nic chybí, tak se pak ptá, proč tam nejsme... já už sem zjistila čím to bylo způsobeno a do ali sem se vtátila, sice to byl šok, ale budu věrná Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





co by pomohlo nasi ali Empty
PříspěvekPředmět: Re: co by pomohlo nasi ali   co by pomohlo nasi ali Empty

Návrat nahoru Goto down
 
co by pomohlo nasi ali
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMB - Immortal bunnies :: Veřejné forum :: Nábor nových členů-
Přejdi na: